Kokią informaciją renkame ir kokiu tikslu

Informaciją įkelia tinklalapio lankytojai užpildant registracijos, skelbimų ir konktaktines formas. Įkeliama ši informacija: vardai, pavardės, telefonai, el. paštai, gyvenamosios vietos, nuotraukos, žinutės, nuorodos į facebook ir internetinius puslapius.

Ši informacija kaupiama tinklalapio funkcionavimo tikslais. Su informacija nesidaliname, ji neperduodama jokiems tretiesiems asmenims.

Kiek laiko talpiname įkeltą informaciją

Visą įkeltą informaciją laikome tinklalapio gyvavimo laikotarpiu. Vartotojas gali bet kada ją redaguoti, ištrinti, teikti prašymą eksportuoti savo įkeltą informaciją.

Slapukai

Jeigu esate registruotas vartotojas ir prisijungiate prie tinklalapio, sukuriamas laikinas slapukas siekiant nustatyti ar jūsų naršyklė juos priima. Šis slapukas nerenka jokių asmens duomenų ir yra pašalinamas po naršyklės uždarymo.

Po vartotojo prisijungimo sukuriami papildomi slapukai siekiant išsaugoti vartotojo prisijungimo informaciją. Šie slapukai gyvuoja dvejas dienas. Jei pažymite „Prisiminti“ pasirinkimą, slapukas automatiniam prisijungimui laikomas 14 dienų. Jei atsijungiate iš paskyros, šie slapukai pašalinami.

Google Analytics slapukas naudojamas vertinant tinklalapio lankomumą.

Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis sveikinoriugyvuno.lt.